Будь в курсі разом із Мегасейл

12.04.2021 Откл Автор: dragracing

Відкриті аукціони електронної системи Прозорро набрали великої популярності. У 2021 році майже кожен українець впевнений, що це відкритий спосіб безпечно провести угоду із закупівлі необробленої деревини, арештованого майна, землі та багато чого ще.

Але інформації, котра постійно змінюється дуже багато. Тому коли будь хто починає критикувати систему, люди швидко піддаються на цей вплив. Для того, щоб громадськість могла самостійно вирішувати питання, чи корисна система Прозорро для України, було вирішено розробити інформаційний портал Мегасейл.

Це спеціальний сайт на якому друкуються останні новини у сфері тендерних закупівель, а тому люди можуть не лише ознайомитись із змістом, а й проаналізувати цей матеріал. Розбиратися із великою кількістю законодавчих актів може не кожен, але спеціалісти Мегасейл дуже лаконічно доносять основну думку реформ відритого ринку.

Інформаційний сайт megasale.com.ua допоможе будь-кому розібратися в нюансах роботи електронних майданчиків системи Прозорро. Окрім того, тут є пряме посилання на рейтинг активних платформ, котрі пройшли акредитацію в системі та мають право на забезпечення та проведення торгів в 2021 році.

Якщо ви досі не знаєте як прийняти участь у торгах на відкритих аукціонах, то на сайті Мегасейл ви отримаєте покрокову інструкцію. Запевняємо вас, що така інформація буде корисна і через 20 років, оскільки система Прозорро розвивається дуже стрімко. Вже в 2021 році було вирішено питання щодо продажу земель. В майбутньому, всі обмеження щодо проведення інших видів тендерних торгів буде знято.

В мережі інтернет існує багато сервісів, котрі видають себе за офіційні платформи системи Прозорро. Однак не всі громадяни знають, що існує центральний реєстр таких організацій і знайти їх можна на сайті Мегасейл. Це офіційний портал найвідомішої товарної біржи в Україні, котра допомогла системі принести дохід в державу на суму 37 мільярдів гривень.

Якщо це досі вас не переконало, то перейдіть самостійно за вказаним посиланням та впевніться, що там немає нічого зайвого. Лише корисна інформація та посилання на офіційні джерела. Окрім того, для зручності сервіс надає можливість оформити безкоштовну підписку на соціальні мережі, такі як Телеграм та Вайбер.