Електронна торгова система: поняття та завдання

09.01.2021 Откл Автор: dragracing

Якісне та результативне функціонування електронних торгів проводиться за допомогою сукупності технічного обладнання, програмного забезпечення та сайту в мережі Інтернет. Саме останній пункт і є електронним майданчиком, що здійснює ринкові торги як між великими корпоративним замовниками, так і невеликими організаціями.

Робота ЕТМ все частіше впроваджується в вжиття звичайних компаній, незалежно від їх розмірів. Це можуть бути як великомасштабні агломерати, що пропонують свої послуги та зовсім «‎юні» компанії, що лише стають на шлях електронної комерції.

Функції ЕТМ

З впровадження електронного ринку підприємства намагаються повністю перейти на електронні види закупівель. Даний інтернет-сайт надає змогу влаштувати придбання будь-яких товарів та послуг.

Головні функції електронних майданчиків:

  1. знайомство з певною організацією та отримання бажаної інформації;
  2. маркетингові переваги: пошук споживачів послуг та конкретних покупців стає значно простішим; доступна інформація про потреби інших компаній;
  3. рекламні властивості: розміщена інформація про організацію одразу перенаправляється в єдиний рекламний простір ЕТМ;
  4. торгові функції: замовник має змогу здійснити повний комплекс торгово-закупівельних операцій; постачальник у свою чергу покращує та стабілізує продаж власних послуг, товарів;
  5. дані розміщені на ЕТМ дозволяють аналізувати різні показник діяльності певних організацій.

Кожна українська компанія, як постачальник, так і замовник, з власного досвіду чудово знає, що знайти свою цільову аудиторію не так легко. Саме в цій справі електронна торгова система є незамінним помічником.

Переваги ЕТМ

Подібний ефективний торговельний інструмент з легкістю створює максимальну конкуренцію, яка гарантує здорові ціни, вищу якість послуг, широкий вибір та сучасні пропозиції.

Плюси для замовника:

  • мінімум витрат робочого часу;
  • операція закупівель вимагає значно менше коштів;
  • здорова конкуренція, чесні та прозорі процеси;
  • брати участь у торгах можна віддалено, тобто з будь-якого міста чи країни.

Звісно реклама власної діяльності вимагає великі суми, але більші продажі — це менші витрати в майбутньому.

Аби дізнатись більше про ЕТМ, перелік ресурсів та обсяг товарів шукайте інформацію тут —aeaep.com.ua