Інформування про ринкову вартість на УЕБ.

15.08.2021 Откл Автор: dragracing

Завжди можна звернутися до працівників Української біржі енергетики, які швидко і якісно нададуть вам інформаційні довідки про ринкову вартість нафтопродукта або природного газу.

Важливо зазначити, що ця довідка по ціні природного газу , також виконується в таких варіантах:

  1. Довідка за формулою розрахунку додаткової ціни природного газу згідно з рекомендаціями Міністерства розвитку економіки, купівлі-продажу та с/г України з описом всіх компонентів формули.
  2. Посвідчення про додаткову ціну природного газу за висновками відкритих аукціонів біржі на УЕБ. При цьому, середньозважену вартість газу розраховують діленням всієї цінності підписаних на біржі угод з додаванням ПДВ, щодо покупки цього ресурсу на суму обсягів торгів даного продукту за результатами угод, що було укладено за весь період експлуатації до зазначеної дати.
  3. Посвідчення про котирувальні ціни місячного продукту природного газу по результатам аукціонів на Українській біржі енергетики. Котирувальна ціна буде розраховуватись, також діленням цін підписаних на біржі угод за окремими видами товарів впродовж торгового дня на кількість цього товару.

При чому,  не виключаються й інші ваші запити про надання інформаційних даних. Вони припускаються і проходять обробку співробітниками УЕБ, але якщо є наявні відповідні дані.

Українська Біржа Енергетики відкрита для користування.

Сьогодні, основним джерелом цін ринку на природний газ та продукти нафтової промисловості є ТОВ «Українська енергетична біржа». Міністерством розвитку енергетики, торгівлі та с/г України, рекомендовано застосовувати котирування УЕБ, як орієнтир для вартості природного газу в продукти нафтової промисловості. Передусім, біржа ставить собі за мету формування бенчмарків цін на ресурси енергетики. Але це відбувається, лише за умови, що буде забезпечено належний рівень ліквідності і експлуатація інструментарію біржі.

Всю інформацію про УЕБ та процеси торгівлі енергоресурсами розміщено на сторінці Української біржі енергетики. За посиланням можна перейти на дану сторінку: https: //www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.  Обов’язково переходьте за посиланням та приєднуйтесь до Української енергетичної біржі. Ви зможете вигідно придбати лоти та прийняти участь в аукціонах з купівлі-продажу навтопродуктів, природного газу, та інших енергоресурсів.