Інформування про вартість

02.01.2021 Откл Автор: dragracing

На сьогоднішній день «Українська енергетична біржа» www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/ являє джерело важливих біржовихкотирувань, на які пропонує звертати увагу Міністерство економіки на енергоносіях в Україні.

Конкретизація вартості на нафтопродукти

Від українсько, а також європейських енергетичних бірж може залежати реформування цін на нафтопродукти в державних закупках.

Замінні такі перераховані, як: відмінна ціна відповідного виду горючого за договорами, значення європейських цін та котирувань УЕБ, формальні курси НБУ гривні –таким чином можливо розрахувати ціну палива.

Конкретизація цін природного газу

Ціни на газ урегулює розсилки, які зависять від котирувань за контрактом NCG Month + 1 та середні ціни місячних джерел природного газу на Українській товарнійбіржі.

Значущою частиною тендерної документації відповідно до законодавства України є план домовленостей, тобто той, що створюється особисто клієнтом, і повинен містити розміщення розмежувань щодо зазначених важливих умовних угод.

Ознайомлення з ринковою вартістю

Інформаційна довідка про вартісний діапозон нафтопродуктів та природного газу, яка видається кваліфікованими працівниками УЕБ, може бути виконана в таких інтерпретаціях:

Довідка з розподілом точної вартості продуктів нафтопереробки, за рекомендацією Мінекономіки з викладенням цілої та перемінноїформули.

Довідка про баржевікотирування нафтопродукти на ТБ «Українська енергетична біржа». Вартість визначає визначення ціноутворення затверджених біржових угод за визначеним типом біржового товару під час торгового дня на обсязі визначеного продукту.

Довідка про результатам електронних біржовихаукціонів на ТБ «Українська енергетична біржа» про середньозвішену вартість природного газу.

Середньозважена ціна на місяць розраховується відшкодуванням повної вартості угоди, заключної на ТБ «Українська енергетична біржа» на велику суму обсягів покупок-продажів джерела в результатах укладених договорів протягом періоду його продажу.

Довідка на ТБ «УЕБ» про баржевікотирування місячного джерела збалансованого газу, ціна якого вираховується як ціна заключних на біржовий контракт з обсягу визначеного біржового товару.

Інші методи видачі інформаційних довідок обробляються робочими УЕБ, при наявності потрібних даних.