Новітня система торгів

09.11.2021 Откл Автор: dragracing

ProZorro.Sale – це унікальна інноваційна площадка для продажу майна збанкрутілих банків, яка може похвалитися своєю законністю та доступністю.

Вже давно почули прохання населення про вільний доступ до онлайн-аукціонів, тому уряд країни пішов назустріч городянам і відкрив систему продажів нерухомості Прозорро.Продажі. Воно узаконило процес продажів ліквідованого майна (рухомого та нерухомого) на даному сайті, тому популярна ця платформа різко зросла, а довіра до неї з боку потенційних покупців значно зміцнилася. Тепер інтернет-аукціони доступні всім без винятку, що робить їх прозорими, позбавленими будь-яких корупційних угод.

Як не потрапити в руки шахраям та придбати нерухомість за ринковими цінами?

У 2019 році було ухвалено закон про набуття чинності Кодексом України, який дозволяє максимально чисто провести угоду за допомогою інтернету.

Завдяки цій платформі було вжито досить прості та доступні кожному заходи, що дозволяють провести угоду максимально відкрито та чесно. У цій схемі виграє і покупець, і продавець: учасник аукціону, який планує зробити угоду може зробити це швидко, не збираючи тривалий час стосу паперів, ну а продавець, у свою чергу, здатний завдяки платформі позбутися боргів, що накопичилися.

Маючи опитування серед державних діячів, більше половини опитаних погодилися з новою системою продажу нерухомості банкрутів.

Чому такий тип платформ активно приваблює нових покупців?

Завдяки чесній системі онлайн-аукціонів у сервісі Прозорро.Продажі відсутня ситуація з нечесним продажем земельних ділянок за допомогою зв’язків та хабарів. Аукціони доступні абсолютно кожному.

Тут можна придбати нерухоме майно при ліквідації банків за ринковими цінами кожному, хто забажає. Система максимально сумлінна та прозора, що вселяє довіру потенційним клієнтам.

Кожен лот якісно перевіряється системою та редакторами, що дозволяє не допустити проникнення на онлайн-аукціон тіньової нерухомості чи несумлінних продавців.

За весь час роботи платформи, що становить близько 5 років, загалом на аукціонах було зароблено понад 21 мільярд гривень. Більш ніж півтори тисячі аукціонів було проведено за час існування сервісу. З недавнього часу можливою стала не лише купівля нерухомості банків банкрутів, а й дрібних побутових речей, що значно розширило клієнтоорієнтованість платформи. Споживачі тепер можуть придбати за допомогою сервісу швидкого продажу ліквідованої нерухомості широкий вибір товарів, представлених на аукціонах.

Також не може не тішити покупців приваблива ціна, порівняно зі звичайним споживчим ринком. Продажі тут досить прості, але, крім того, захищені від шахрайства. Тому не бійтеся нарватися на недобросовісних продавців, які часто змінюють ціну на нерухомість.

Серед покупців є не лише окремі фізичні особи, а й великі підприємства, зацікавлені у купівлі недорогої нерухомості максимально законно та швидко.

Якщо аукціон на той чи інший товар проводиться не вперше, дуже часто його цінник може значно падати, що не може не залучати більше потенційних покупців. Дана платформа дозволяє законно і без збору численних паперів купувати для особистого використання або для комерційних цілей нерухомість за ринковою ціною.

Завдяки чесній системі онлайн-аукціонів у сервісі Прозорро.Продажі відсутня ситуація з нечесним продажем земельних ділянок за допомогою зв’язків та хабарів. Аукціони доступні абсолютно кожному. Більш детально про аукціони, а зокрема про земельні https://sale.ueex.com.ua/ru/news/poryadok-provedennya-zemelqnyh-aukcioniv-zminyujetqsya на сайті Української енергетичної біржі.

Для кого підходить сервіс?

Сервіс підходить для тих, хто шукає собі нежитлове приміщення, хто давно не наважувався відкрити свою справу, або для тих, хто вже багато років мріє покращити свої житлові умови.

Торговий майданчик, тобто баржа з купівлі та продажу нерухомості – Українська енергетична біржа, давно зарекомендувала себе на ринку як платформа, заснована на законності та прозорості. Уряд ухвалив, що ця організація має повне право на проведення аукціонів зі збуту електроенергії. Завдяки Постанові Кабінету Міністрів України продажі стали легальними та доступними для всіх бажаючих користувачів платформи, яким досить просто пройти коротку та просту реєстрацію на сайті.

Електрична енергія доступна для покупки на платформі для державних замовників та товариств за вигідною ціною. 

Продавцями на аукціонах зі збуту електроенергії є як великі державні та недержавні підприємства та їх філії, так і інші особи, які беруть участь у продажах добровільно. Торги на платформі відрізняються своєю законністю, тому для продавців та покупців немає підстав сумніватися в прозорості продажів електричної енергії.